GEO Coverings

Strona główna › Geo Coverings

GEO Coverings to marka, która w ciągu ostatniej dekady dynamicznie rozwinęła sieć sprzedaży w Polsce. Dobre rozeznanie na światowym rynku producentów płytek ceramicznych, jak również wieloletnie doświadczenie w branży, pozwoliły nam na wybór najlepszych rozwiązań w zakresie jakości oraz designu.

Kim jesteśmy?

GEO zostało stworzone przez zespół specjalistów z 30-letnim doświadczeniem w branży ceramicznej. W ciągu tych lat obserwowaliśmy najlepszych światowych producentów, co pozwala nam dziś tworzyć niepowtarzalne kolekcje wysokiej jakości płytek, spełniających najwyższe oczekiwania klientów pod względem użytkowym, jak i wizualnym.

Dzięki bliskiej współpracy z architektami, jak i ciągłemu udoskonalaniu swojej wiedzy m.in. poprzez uczestnictwo w targach branżowych dostarczamy wzornictwa zgodnego z najnowszymi trendami, które trafia w gusta naszych klientów.

Ceramika jest naszą pasją. Pasja ta powoduje, że w GEO wkładamy całe swoje serce, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem stanowi o wartości naszej marki. Podróżujemy po świecie w poszukiwaniu inspiracji, odkrywamy nowe obszary piękna, przywozimy cenne doświadczenia, z których wybieramy to, co najlepsze dla naszych klientów. Produkty GEO stanowią esencję jakości, elegancji i stylu, który obserwujemy w najbardziej wpływowych krajach w świecie designu. Chcemy dzielić się naszą pasją z klientami przez kolejne lata.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej marce i produktach, zapraszamy do kontaktu: kontakt@geoceramika.pl

Misja

Naszą misją jest dzielenie się z klientami pasją do płytek, dostarczając wyjątkowych kolekcji pod względem użytkowym i wizualnym, przy utrzymaniu najwyższych standardów jakościowych produkcji oraz poszanowania środowiska.

Wizja

Naszą wizją jest dalsza ekspansja terytorialna GEO i umacnianie marki jako doświadczonego zespołu specjalistów, oferujących najlepsze rozwiązania w zakresie jakości oraz designu.

Chcemy również stać się wzorem dla branży i dzięki efektywnej współpracy projektantów oraz producentów zachęcać do twórczego myślenia o swoich modelach biznesowych, w których zysk finansowy jest tylko wypadkową działań, a nie końcowym efektem pracy. Celem strategicznym stają się dla nas realizacje wyznawanych wartości.

Wartości

  • Satysfakcja Klienta. 
  • Odpowiedzialność i poszanowanie środowiska.
  • Najwyższe standardy jakości.
  • Produkt będący esencją użytkowości i designu.
  • Rzetelność oraz uczciwość.

Jakość i środowisko

Od początku istnienia marki realizujemy strategię produkcji, w której wysoka jakość produktów gwarantowana jest przez wysokie standardy produkcyjne. Wyroby GEO Coverings produkowane są z najwyższej jakości materiałów w kilku różnych miejscach na świecie.

Niezależnie od wyboru kolekcji, nasi klienci otrzymują gwarancję jakości użytkowanych produktów dzięki utrzymywaniu wysokich standardów produkcyjnych na wszystkich etapach produkcji. Wszystkie nasze fabryki są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz wykorzystują materiały o najwyższej jakości, co nadaje naszym produktom wyjątkową wartość.

Przestrzegamy rygorystycznych norm środowiskowych. Ceny naszych produktów odzwierciedlają rzeczywiste koszty wytwarzania produktów w sposób odpowiedzialny.

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami!

Znajdą w nim Państwo mnóstwo inspiracji do wykończenia wnętrz.

Pobierz tu: http://geocoverings.pl/assets/catalog/GEO-Coverings-2017.pdf

 

Zobacz »

Oxide to kolekcja, która dzięki formatowi 58,4x117 daje zupełnie nowe możliwości aranżacyjne.

Zobacz »