Dla partnerów

Strona główna › Dla partnerów

Partnerzy biznesowi są naszym znaczącym atutem. To właśnie oni umożliwiają nam rozwój.

Zdolni projektanci i architekci, doświadczony zespół projektowy GEO oraz najbardziej prestiżowe firmy współpracujące wspólnie stanowią o wartości produktów GEO Ceramiki, wkładając w proces produkcji całą swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, jak również kreatywność i cenną sztukę obserwacji otaczającego świata.

GEO Ceramika i Architekci

Współpracując z wybranymi i najlepszymi partnerami biznesowymi, marka GEO zapewnia swoim Klientom profesjonalną obsługę oraz pomoc przy wyborze najwłaściwszych produktów dla ich wnętrz. Jednocześnie staramy się zapewnić wszelką pomoc dla biur architektonicznych, dostarczając im niezbędnych narzędzi, potrzebnych do tworzenia imponujących projektów.

GEO charakteryzuje połączenie unikalnego projektu z elementami, zaczerpniętymi z różnych kultur oraz stylów, reprezentowanych przez najbardziej wpływowe kraje w świecie designu. Nasze autorskie projekty charakteryzuje elegancja, nowoczesność oraz wyjątkowy styl, odzwierciedlający styl życia naszych użytkowników, w którym natura i piękno świata odgrywają istotną rolę. Utrzymujemy nasze produkty w stylu szlachetnym, dostarczamy luksusu i aspektów praktycznych.

GEO Ceramika i Inwestorzy

Posiadamy mocną pozycję w nieruchomościach mieszkalnych oraz komercyjnych w całej Europie. Dzięki świetnej znajomości rynkowych trendów i potrzeb swoich Klientów, Zespół GEO w ciągu ostatnich 10-u lat dostarczał najlepszych rozwiązań, dotyczących architektury wnętrz domów prywatnych, biur i lokali użytkowych dla partnerów biznesowych oraz osób prywatnych.

Poprzez współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów oraz utalentowanym gronem projektantów tworzymy wysokiej jakości produkty, inspirowane najnowocześniejszymi światowymi trendami, o ponadczasowym designie.

Materiały do pobrania

GEO Ceramika i Partnerzy Handlowi

Nasza strategia biznesowa koncentruje się na potrzebach naszych Partnerów biznesowych i ma na celu zapewnienie najwyższej jakości produktów dla rozwoju ich biznesu.

Nasza strategia sprzedaży jest prosta, ale skuteczna. Dobieramy klientów, którzy mają potencjał i chęć do współpracy, po czym zapewniamy im wyłączność dla dystrybucji naszych produktów w danym regionie. Obecnie współpracujemy z około 60 dystrybutorami na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

Materiały do pobrania